Iptv Fiyatları

IPTV Nedir?

Açılımı internet protokol televizyonu olan IPTV, yeni çağa ayak uyduran bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Eskiden olduğu gibi kablo ya da çanak gerekmeden istediğiniz televizyon kanalını, istediğiniz yerde ve cihazda izlemenize olanak sağlıyor. Özellikle yurtdışında yaşayanlar için harika bir sistem olan IPTV’de set üstü kutu kullanmak gerekiyor. Bu kutu sayesinde televizyonunuz ile internetiniz arasında bağlantı kurularak, görüntü ekrana ulaşır. Kaliteli internet bağlantınız varsa herhangi bir sorun olmadan yerli ve yabancı televizyon kanallarını izlemenin keyfine varabilirsiniz. Son zamanlarda pek çok kişinin satın aldığı IPTV, Mona’dan satın alınır. Mona Ip Tv dünyanın tüm spor müsabakalarını kesintisiz, donmadan ve full HD izlemenizi sağlar. Güncel Türk ve yabancı dizilerin tamamına bizimle ulaşabilirsiniz. Sıra dışı maceralar, hikâyeler ve vahşi doğa ile ilgili belgesel kanallarını izleyebilirsiniz. Sistemimizi geliştirirken çocukları da unutmadık. En fazla çocuk kanalları ve içeriği sadece bizde! Gelişmiş sistemlerden oluşturduğumuz alt yapımız ile yayın sunucularımızı desteklemekteyiz. Bu sayede televizyon izlerken herhangi bir donma sorunu ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz.  Sitemizden aldığınız ürünler için tüm platformlar üzerinden 7/24 destek sağlamaktayız.

Mona Iptv Avantajları

Mona IPTV’nin en büyük avantajı kablo gerektirmemesidir. Kurulumu da son derece kolaydır. İstediğiniz cihaz üzerine tanımlatarak hemen televizyon izlemeye başlayabilirsiniz. Geleneksel televizyonlara göre çok daha iyi görüntü ve ses almanızı sağlar. Tek bir paketle birçok platformda yayınlanan içeriklere daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. İzlemek istediğiniz yayınları kaydedebilir, daha sonra izleyebilirsiniz.

Android ve IOS işletim sistemleri için geliştirdiğimiz uygulamamız sayesinde mobil cihazlarınız ve tabletinizden yayınlarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almadan önce uygulamayı kullanmak istediğiniz cihazla birlikte talep oluşturarak yayınlarımızı test edebilirsiniz. Karar vermenizde olumlu etkisi olacağına inandığımız bu uygulamadan sonra satın aldığınız paketi anında aktif ediyoruz.

Mona IPTV olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler sayesinde büyümeye devam etmekteyiz. Siz de IPTV paketlerimizden birini satın alabilirsiniz. Sitemizdeki birbirinden farklı içeriklere sahip paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Iptv Fiyatları

IPtv fiyatları hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Mona Iptv olarak kaliteli Iptv hizmeti sunmamıza rağmen fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre daha uygundur. 3, 6 ve 12 aylık paketlerimizden dilediğinizi seçerek binlerce kanalı kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz. Donmasız iptv hizmetimiz diğer firmalara göre 3 kat daha fazla kanal bulunmaktadır. Tüm paketlerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için iptv paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mona Iptv Bayilik

Satış konusunda kendinize güveniyorsanız, yeni duyulan bu tv sistemini en iyi şekilde temsil ederim diyorsanız Mona IPTV bayilik satın alarak bizimle iş birliği yapabilirsiniz. Ailemize yeni temsilciler katarak büyümek istiyoruz, bu nedenle teklifleriniz bizim çok için önemli. Sizinle yapacağımız bayilik anlaşması sayesinde hizmetlerimizi duyurabilir ve yeni üyelere ulaşabiliriz. Siz de ek gelir elde edebilir, müşterilerinize kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Firmamızca belirlenen kurallara uyduğunuz sürece iş birliğimiz saygı çerçevesinde devam edecektir. Bizden bayilik aldığınız andan itibaren istediğiniz alan adını kayıt edebiliriz.

Firmamız adına yapacağınız satışlar size özel bir panelde kaydedilecektir. Burada yönetim, istatistik, cihazlara yükleme gibi yapabileceğiniz birçok işlem olacaktır. İhtiyaç duyacağınız desteği ekibimizle birlikte size vereceğiz. Ücret hesaplamasını kredi sistemi ile yapmaktayız. Bayilik aldığınızda ilk olarak geri ödemesiz 10 kredi almanız gerekir. Yaptığınız üyeliklerin süresine göre kredi hesabınızda düşüş olacaktır. Kredinizin bitmesine yakın talep oluşturarak kredi satın alabilirsiniz. Ödeme işlemini yaptıktan sonraki 1 saat içerisinde kredileriniz panelinize eklenecektir. 2 ay boyunca kredi alımı yapmayan bayilerin panelleri iptal edilmektedir. Müşterilerin mağduriyet yaşamaması için kayıtlı kişiler ana panele alınacaktır.

Bayilerimiz ve müşterilerimizin istekleri, geri dönüşleri ve önerileri bizim için çok önemlidir. Bu sayede sistemimizi geliştirebilir, yeni özellikler ekleyebiliriz. Bayilik hakkında merak ettiklerinizi ve kredi fiyatlandırmalarımızı whatsapp numaramız, canlı destek ekibimiz ya da mail adresimizden öğrenebilirsiniz.

Mona IPTV bayilik hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için https://monaiptv.com/iptv-bayilik/ adresimize göz atabilirsiniz.

WhatsApp chat